Бобкат/Бобкєт Луцьк
     Останнім часом дуже популярною стала компактна техніка, яку вже не помітиш за версту на дорозі. Нікому вже не потрібні величезні навантажувачі для будівельних робіт. Наша компанія йде в ногу з часом, і тому ми пропонуємо оренду навантажувача Бобкат в Луцьку за доступними цінами а також оренду різноманітної спецтехніки.


Що таке Bobcat?


бабкат Луцьк

   Бобкат (або Бобкет) – це міні-навантажувач, який при своєму невеликому розмірі може піднімати і переносити вантажі досить великих розмірів (до 1 тонни). Такі погружчики виглядають, як кабіна з фронтальним ковшем. Замість ковша або ж на додаток також використовуються різні навісне обладнання. Їх розмір зазвичай не перевищує розміри звичайної маршрутки. Бобкати бувають декількох моделей, однак їх функції залишаються при цьому незмінними:

 • Погружчики використовуються для комплексної забудови міст;
 • Дуже добре підходять для будівництва приватних будинків;
 • Виконують ландшафтні роботи різної складності;
 • Оперативно справляються з прибиранням та озелененням невеликих ділянок;
 • Ідеально показують себе на обмежених територіях.

Нескладно здогадатися, що міні навантажувач Бобкет буде більш маневреним на вузьких вуличках або невеликих майданчиках. Він заощадить час, виконавши роботу якісніше і швидше, звичайного великогабаритного навантажувача.


Що може міні-навантажувач Бобкет?


аренда бобкат луцьк

     Якщо ви раптом вирішили, що міні навантажувач Бобкат, може тільки переносити матеріали з місця на місце, то ви помиляєтеся. На цьому, список його можливостей не закінчується. Bobcat також може:

 • Копати (ефективніше і швидше, ніж 10 робочих);
 • Збирати (матеріали та інші речі);
 • Занурювати (будь-яку вагу і розмір);
 • Бурити (будь-який грунт).

Ви можете рити траншеї, прибирати або озеленювати територію і навіть будувати дороги за допомогою спецтехніки, яку ми вам надамо. Таким чином, за допомогою одного невеликого навантажувача, Ви спрощуєте роботу десяткам людей і скорочуєте час виконання до мінімуму.


Послуги міні-навантажувача Бобкат в Луцьку


аренда спецтехники луцк

     Ми забезпечуємо вас не тільки самим погружчиком, але і даємо в оренду масу іншої спецтехніки для будівництва таких як:

 • Повна підготовка підйомника до роботи;
 • Повністю заправлений бак;
 • Покрокове керівництво по користуванню і технічним особливостям Бобкат.

Наша компанія надає тільки перевірені і надійні вантажопідйомники від відомих виробників. Саме це і є гарантом виконаної в термін роботи.


Як замовити послуги Бобкат в Луцьку в нашій компанії?


     Зв’яжіться з нашими фахівцями по одному з номерів на сайті і вам нададуть якісну консультацію щодо вибору потрібного саме у Вашому випадку міні навантажувача Bobcat. Ви можете бути впевнені на 100%, що саме обрана нами спецтехніка принесе максимально практичний результат в найкоротші терміни.

     Бажано замовляти техніку за пару днів, щоб ми були впевнені, що відповідна вам модель буде на той момент не зайнята. Будьте впевнені, що, вибираючи оренду Бобкат в Луцьку від нашої компанії, ви отримуєте кращий сервіс і спецтехніку за доступними цінами. З нами Ваша робота буде виконана мінімум в 2 рази швидше!

 

       Для замовлення або отримання інформації телефонуйте:

                         0981094084

                         0501094084 
Создан 16 ноя 2017 
КУПИТИ ТОРФОБРИКЕТ ЛУЦЬК