Послуги НАВАНТАЖУВАЧ BOBCAT 300 Луцьк
Послуги спецтехніки Бобкат, міні-екскаватор, ЗіЛ 130 самоскид

☎0501094084; 0981094084

 


 

     Навантажувач Bobcat 300 відрізняється низьким рівнем шуму, хорошою працездатністю, безперебійністю в експлуатації, низькими витратами на обслуговування і екологічністю. Якщо необхідно провести разові роботи, в такому випадку актуально взяти міні навантажувач Bobcat 300 в оренду у Луцьку, техніку можна використовувати в кілька змін, так само можлива цілодобова робота. Вартість оренди можна уточнити за телефоном.

     Навантажувачі на сьогодні дуже популярні для будівництва і проведення будівельних і ремонтних робіт. Навантажувачі Bobcat виробляють з високоякісним і потужним мотором, який може працювати на великих потужностях тривалий час і не виходить з ладу.

     БОБКЕТ 300 в основному його застосовують для: копка траншей, копка котлованів, підйом вантажів, навантаження та вивезення сміття та інше.

     Міні-навантажувач Bobcat Луцьк відрізняється високою маневреністю і компактними розмірами, що дозволяє використовувати його в місцях, недоступних для іншої техніки цього типу. Зокрема, міні-навантажувач Bobcat 300 здатний проходити через невеликі арки, вузькі ворота, пересуватися по вузьких коридорах, а також маневрувати в приміщеннях з низькими стелями.Создан 05 авг 2018КУПИТИ ТОРФОБРИКЕТ ЛУЦЬК